O nas
Nasza firma „PIENIEK” powstała w 2003 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się budową i serwisem oczek wodnych. Po około 3 latach w wyniku wielu zapytań naszych klientów zajęliśmy się pielęgnacją zieleni, gdzie wyspecjalizowaliśmy się w wycince drzew oraz pielęgnacji drzew.
Wycinkę drzew lub ich pielęgnację można podzielić na dwa sposoby w zależności od usytuowania rosnącego drzewa. Jeden ze sposobów to prace przy użyciu sprzętu alpinistycznego. Drugi sposób to prace przy użyciu podnośnika koszowego. I właśnie dla tego niema w Polsce drzewa którego wycinki byśmy się nie podjęli.
Z upływem lat gdy nasza firma zwiększyła ilość zatrudnionych osób i nawiązaniu współpracy z zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi firmami mogliśmy stworzyć kilka ekip działających w razie potrzeby na terenie całego kraju.
Prace które prowadzimy podlegają dużemu ryzyku zawodowemu dlatego nasi pracownicy posiadają odpowiednie zaświadczenia, kursy, oraz szkolenia by w sposób bezpieczny zakończyć rozpoczęte zlecenie.
Nasza firma posiada ubezpieczenie OC
Copyright © 2019 Wycinka drzew Pieniek Pomorskie